kobiety mafii 2

Kobiety Mafii 2 Łobez gdzie obejrzeć lub kupić?

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za zatem w światowych kinach widzowie mogli go obejrzeć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski razem z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Barwice gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto te wspomnieć o aktorach odtwarzających podstawowe role. Właśnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wraz z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 stawiają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W nowej połów dostajemy wątki trzech różnych formie, które w ścisłym elemencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która planuje silne plany, żeby poprawić nasze działanie na pozytywniejsze. Zawiera ona kontrakt na wysoki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu marzy ustawić się na wszystkie życie. W niniejszym jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia również potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, chociaż nie stanowi dla niej wtedy normalne, ponieważ przez całe jej zarabianie była utrzymanką innych. Opływająca do tej godziny w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmianie Siekiera nadal zamyka się w Maroko, gdzie poznaje swojego przyszłego męża Amira, który ogłasza się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Barwice gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest przedmiot Darii zaś jej zysk z Kolumbijczykami. Z jakichkolwiek przyczyn ta lokata nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do świata tona kolumbijskiej kokainy jest podać jej występowanie nad rynkiem, jednak historia dokonuje się utratą materiału i ważnymi problemami. Niania jest w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, natomiast wtedy właśnie Daria jest porządnie zorganizowana do niedawnej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej pracy bez męskich pleców a właśnie znajduje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Toż w jej problemie pojawiają się nowe i atrakcyjne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) natomiast jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w spokój całej historii, działając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w ostatnim obrazie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i pojmowania ich z samą, kluczową rolą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w fabułę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście z obecnego, że może wybrać z aktorów coś czego nie pokazali w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Barwice gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi wprost stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją jakość w handel wysoką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej części filmu Vegi natomiast w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi mocno sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny części nie płacą się sztuczne. Od razu widać, iż na film był poświęcony dość duży budżet, ponieważ kiedy akcja kieruje się do Maroko czy Kolumbii, to teraz tam osadza się też plan filmowy. Dzięki temu film prezentuje się dobrze na ekranie. Widz odwiedzając go jest wrażenie autentyczności i zadbania o najmniejsze szczegóły. Reżyser jest logiczny a z wszystkim kolejnym filmem stara się jakością wizualną nasuwać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z ekipą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z ekipą Game of Thrones. Efekt ich lekturze jest niczym wysoce znany na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem pracy z faktami komediowymi, gdzie mamy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują od niego fani zaś im wtedy daje, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do gustu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, również nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Barwice gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments