Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Myślibórz

Biel to jeden z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, podaje on doświadczenie sterylności, tak przecież potrzebnej w współczesnym tle. Na jego zaletę przemawia również uniwersalność – z możliwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w luźnym stylu.

Promocje na OBI Golczewo

Aczkolwiek nie mniej ciekawą myślą jest montowanie bieli z pozostałymi kolorami, i tymi o intensywnym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy natomiast te w trudnych kolorach. Należy ale pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na zdrowe dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które również ją ożywią.

Promocje na OBI Golczewo

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel powinien zwrócić opinię na ostatnie, aby wszystkie meble łazienkowe i urządzenia sanitarne stanowiły w tymże tymże odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, często w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o różnych fakturach. Ciekawą ofertą a jednocześnie niezwykle atrakcyjną są płytki z wzorami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie ukazuje się także naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Golczewo

Oświetlenie w łazience

Łazienki wyposażone w bieli zawsze dają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło wyraża się z białego koloru oraz daleko rozświetla pomieszczenie. Istnieje zatem prosta zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się też duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na szybką kreatywność w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe tak jest przejrzeć całą gamę produktów otwartych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wysoki połysk będą również odbijały światło, jednak należy pamiętać, że za dużo bieli sprawi, że wnętrze podzieli się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien pamiętać na opinii to, że meble łazienkowe i akcesoria mają przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Golczewo